sobota, 17 marca 2012

Jersey Shore czyli mięśnie + żel + solarium = seks

Hej, nie będę tutaj pisała swoich paragrafów a wiec w małym skrócie na temat wygooglowane:
Ekipa z New Jersey ("Jersey Shore") - amerykański program telewizyjny typu reality show. Premierowy odcinek został wyemitowany 3 grudnia 2009 roku na antnie MTV. Program opowiada o grupie 8 nieznajomych, którzy wprowadzają się do jednego domu i spędzają wspólnie wakacje na Jersey Shore. Drugi sezon opowiada to tej samej grupie, tym razem już przyjaciół, którzy w ucieczce przed zimnem spędzają wolny czas w Miami. Sezon trzeci to powrót do Jersey Shore. W czwartym sezonie, którego premiera miała miejsce 4 sierpnia 2011, Ekipa z Jersey Shore przenosi się do Włoch. Stacja MTV zapowiedziała już także emisję piątego sezonu na 2012 rok który swój pierwszy odcinek odbędzie się 18 marca 2012. Zapraszam do telewizorów.
Moje zaopatrzenia na temat "Jersey Shore"?  Grupa Amerykanów włoskiego pochodzenia, o specyficznym stylu życia (tzw. Guidos) spędza wakacje w apartamencie w plażowym kurorcie w Jersey. 
Za dnia pracują w sklepie z tandetnymi pamiątkami dla turystów, w nocy ostro imprezują. ..
Co zatem w tym programie jest aż tak kontrowersyjne? Po pierwsze sami bohaterowie. Mężczyźni biorący udział w show nazywają siebie guido. To slangowe określenie Amerykanów włoskiego pochodzenia z klasy robotniczej, zawsze opalonych, umięśnionych, dobrze ubranych, z włosami postawionymi na żel oraz zmieniającymi partnerki co noc. 
Moja opinia ? Moim zdaniem jest to bardzo interesujący program, nie ze względów rozrywkowych ale dla tego ze są tez ludzie którzy potrafią się bawić i w tym samym czasie pokazują to innym. Oglądam to zawsze kiedy leci, sledze ich losy i mam nadzieje ze zajda bardzo daleko .. i raczej już są dużymi gwiazdami w USA. Zaciekawionych Zapraszam do oglądania zawsze na kanale MTV w niedziele o 22:00. 
Pozdrawiam ;]]

Jenni Farley
Michael Sorrentino
Nicole Polizzi
Paul DelVecchio
Ronnie Ortiz-Magro
Sammi Giancola
Vinny Guadagnino
Angelina Pivarnick (sezon 1 - 2)
Deena 

1 komentarz:

Dziekuje za kazdy dodany tu komentarz!
Napewno sie odwdziecze :)
Nie toleruje spamu oraz obrazliwych komentarzy!
Trzymajcie sie, Pozdrawiam gorąco !

AddThis