poniedziałek, 5 marca 2012

Nastolatka na diecie ?

Cześć, kolejny słoneczny poranek a ja muszę lecieć do szkoly posiedzieć, posłuchać i wrócić, nie śpię juz od godziny 5:35 dlatego ze dzisiaj mam moich podopiecznych ale jak narazie śpią.
Nie będę was znowu męczyła moja rzeczywistością i dniem dziennym a wiec postanowiłam napisać coś o dietach/diecie która stosują prawie 77% nastolatków moze jednak pomoge tym co tak naprawde nie wiedza co zrobic ze swoimi pięknymi ciałami ;)
Przeglądam Wasze pamiętniki, "biegam" po tematach na forum i widzę że odchudza się dużo nastolatek - dziewczyn w wieku 13-15 lat. Jeśli nadwaga jest spora rozumiem to w pełni. Ale jeśli młoda kobietka ma tylko kilka kg więcej czy nie jest to za szybko na diety? Przecież ciało dopiero się rozwija, hormony zaczynają "buzować" ... dziweczyna staje się kobietą. Uważasz, że jesteś za gruba? Ciągle myślisz o odchudzaniu, ale równocześnie miewasz napady obżarstwa, kiedy to pochłaniasz ogromne ilości jedzenia?
Większość osób źle odbiera słowo dieta. To nie odchudzanie, to sposób odżywiania, wiele nastolatek nie wie nic na temat odchudzania, stosuje głodówki, ale to ich organizmy i ich zdrowie. Niestety jeden post tego nie zmieni. A jeżeli chodzi o samą rezygnację ze słodyczy i produktów nafaszerowanych to mozna odstawic i jest w mniejszych ilosciach albo woglole ograniczyc lecz dziewczyny ja radze jest częściej lecz w mniejszych ilościach naprawdę pomoze a odchudzanie się na sile nie pomoze wam zgubic 5-7 kg ;)
Ok moze przemyślcie wasza decyzje i dopiero w tedy podejmujcie sposób DIET?
komentujcie oraz dawajcie opinie jak wy myślicie na temat "nastolatka na diecie"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziekuje za kazdy dodany tu komentarz!
Napewno sie odwdziecze :)
Nie toleruje spamu oraz obrazliwych komentarzy!
Trzymajcie sie, Pozdrawiam gorąco !

AddThis