czwartek, 24 stycznia 2013

Postcards!

Siedzę własnie przy grzejniku sama w pokoju, cala zmarznięta i obolała. Szokuje mnie ilość śniegu jak i mrozu na dworze, absolutnie pogoda przeszła moja najśmielsze oczekiwania co do pogody w styczniu!
Poza tym, dziś jest jakiś koszmarny dzień, mam strasznie beznadziejny humor i jakoś nie umiem się z nikim dogadać  Strasznie .. niech to jak najszybciej mija! Nie cierpię!
Teraz natomiast sięgnęłam po trochę spokoju jak i trochę pomysłów do głowy i wymyśliłam coś bardziej swojego, czegoś o czym jeszcze nie pisałam a wręcz przeciwnie może stać się inspiracja jak i nowym zajęciem dla kogoś na dlugiii czas!
Mam na myśli listy do okola świata  dają tyle uśmiechu  wsparcia, dużo ciepłych slow, zdjęć a co najlepsze wspomnienia na cale życie, pamiątki! Wy tez lubicie je wysyłać ? 
Ja od jakiegoś czasu wysyłam mnóstwo pocztówek, listów jak i zdjęć do rodziny, przyjaciół,znajomych, to naprawdę genialna zabawa!
Właściwie teraz czekają mnie jeszcze tylko 2 listy do wrzucenia do skrzynek ale wiem ze w krotce zostaną one wysłane :)Dobranoc, milego wieczoru! ;*

1 komentarz:

Dziekuje za kazdy dodany tu komentarz!
Napewno sie odwdziecze :)
Nie toleruje spamu oraz obrazliwych komentarzy!
Trzymajcie sie, Pozdrawiam gorąco !

AddThis